Jste tu jako na výslechu, aneb když je Kory moc osobní

9. června 2018 v 17:03 | Cora Inferno |  Na kávičku s Kory
Už tak týden přemýšlím, že udělám takový menší průzkum toho, co se děje v životě lidí, které denně potkávám, ať už je znám, či nikoliv. Připravila jsem si seznam několika otázek, které zasahují do osobního a intimního života, oslovila pár lidí a nebudu vám lhát, dozvěděla jsem se zajímavé věci, samozřejmě vše udávám v anonymitě. Vybrala jsem si samozřejmě mezi nimi, a to hlavně proto, že každý z nich přemýšlí o podobných věcech jinak, každého sužují jiná pravidla a podobně. Třeba se v někom uvidíte!

1.
- Kolik jsi měla sexuálních partnerů? Co z toho byl vztah a co jen sex? - Číslo je pět, 4/5 byly vztahy.
- Vyzkoušela jsi toho dost? Jestli jo, co tě třeba baví, k čemu by ses nikdy neodvážila, co bys nezopakovala a naopak, co bys po chlapovi například chtěla? Mluvíme o místě, stylu, cokoliv tě napadne. - Asi není úplně věc, kterou já bych nezkusila. Jediný, co mě fakt neláká, je pissing (pozn. a další podobný extrémy), jinak mi nic nevadí. Miluju anál!
- Máš nějaká pravidla, než si s někým něco začneš? Líbí se ti něco určitého? - Určitě to není, když s ním nechodím. A musím ho milovat, jinak to pro mě nemá smysl. Líbí se mi spíš tmavovlasí, vousatí, ale neřeším to tak moc.
-Dobře, přejdu do vztahový části, pro každýho je tu nějakej ideál, někdo, koho si vysnil. Máš něco svýho? - Vypracovanej, hezký bezedný oči, tmavší pleť a vlasy a všechno. Musí mít smysl pro humor a umět si udělat ze sebe srandu. Musí být hlavně věrnej a milovat mě, bavit se s mými přáteli a brát mě mezi svoje.
- Jo, to jsou docela v pohodě nároky. Jsi ve vztahu radši ta, co velí, nebo ta co se veze? A co ty a kompromisy? - Myslím si, že by to mělo být tak nastejno. Přece jen, chlapi mají bejt hlava rodiny, ale zase by se ženská neměla moc vézt. Kompromisy jsou, podle mě, nejdůležitější část vztahu.
- Dáme příklad. Máš možnost být s partnerem doma a sledovat oblíbený film či seriál, zároveň ti ale vibruje telefon se zprávami od kamarádek, které tě tahají ven, protože tě pár týdnů neviděly. Pro co se rozhodneš? - Určitě bych dala přednost partnerovi. Společný chvíle jsou nejhezčí, nebo bych ho prostě vzala s sebou.
-Teď budu dost osobní, ale už to bude všechno. Co ty a nevěra? Jakou s ní máš zkušenost, ať už ze svý nebo z druhý strany? - Nevěra nikdy. Kdyby mě někdo podvedl, tak ho zabiju... A já to udělala jen jednou v životě, ten vztah už byl prostě na rozpadu. Ale k smrti to nesnáším, už nikdy v životě bych to neudělala.

2.
- Pohybuješ se mezi milenci pod číslem deset nebo napak nad? Přibližně. - Víc než 5, míň než 10.
- Když na to přijde, je pro tebe jednorázovka ok, nebo preferuješ dlouhodobý vztah, byť jen fyzický? - Jako zamyslela jsem se. Radši mít na delší dobu jednoho partnera, byť jen na sex, než jen jednorázovku. Neodsuzuju nic, ale jednorázovka může bejt na pikaču, kdežto dlouhodobej partner vypovídá o tom, že za něco stojí.
-Výbornej názor, s tím souhlasím. Vyzkoušela jsi hodně věcí, místo, styl, polohy? - Na svůj věk si troufám říct, že jsem vyzkoušela hodně, kromě nějakejch mega ujetejch fetišistickejch věcí. Co se týče míst, od všech místností v baráku, přes kabinky v obchodě, balkon, les, pole, auto, bazén, místnost, kde byli i jiní lidé, až třeba po metro. Nejčastěji je klasicky postel - vzhledem k tomu, že preferuji dlouhodobější vztahy, takže to nejsou nějaký venky/auta pro jednorázovky. Nejčastější v mým životě byl klasickej, ne pomalej, ani úplně tvrdej sex, misionár, nic zajímavýho. Nejoblíbenější? Tvrdej sex, chytnout pod krkem, plácat, kousat, škrábat, no víš jak. Musí ten kluk vědět, kam sáhnout, třeba i jen správným způsobem na zadek, aby tě ihned navnadil. Potřebuju, aby kluk uměl dobře lízat! Jinak to nejde. A věnoval se především té holce, vnímal, co se jí líbí a nemyslel jen na to, že se za pět minut udělá on sám, vystříká se na kozy a konec, jestli se udělala holka? Nezájem. Jen se přiznám, že jsem možná trochu líný prase, ale nemám ráda, když jsem nahoře, klasicky. A anál za mě třeba vůbec, NE-E.
- Taky slušný, rozumim ti. Co nejhorší sexuální zážitek? - Jedna párty, jednorázovka, týpek mě víceméně uhnal, překecal, vyndal svoje nádobíčko a to bylo menší, než můj malíček, přemlouval mě, ať se s ním vyspím, já utíkala a on mě pevně chytil za ruku a přemlouval dál. Takže vlastně ani nic moc nebylo, abych to uvedla na pravou míru.
- Potřebuješ třeba alkohol při odbourání zábran? - Holka, co řekne, že jí alkohol nepomůže k odbourání zábran, lže. Samozřejmě, že pomáhá. Přiznejme si, že hnedka máme sebevědomí někde jinde a cítíme se jako pornohvězdy, když jsme opilé v posteli. Abych se nemusela hecovat a rozjela se sama od sebe, už to musí být fakt dlouhodobej vztah plnej důvěry a včetně lásky. Ale já jsem tak stydlivá, že i v tom vztahu mi to trvá déle, než to "rozjedu" o vyšší level.
- My budeme kámošky. Teď ale zabruslím do extrému. Ublížil ti někdy partner fyzicky/psychicky? - Dělal ramena, nechutnej postoj, bála jsem se, ale neublížil. Psychicky ano, vydírání, vyčítání, ale především manipulování s mojí osobností.
- Poslední a už tě nechám. Jak se dostáváš z tzv. kopaček, nebo zlomenýho srdce? - Dostala jsem kopačky jen jednou a to při té první lásce. Dostávala jsem se z toho rok. První týden kila dolů, zrala na psychiatra, ale dala jsem to. Byla to první láska, znamenalo to pro mě celej svět. Nebyli kamarádi, rodina, jen on a já byla jak šílená. Stalkování, otravování, úplný bláznovství. Půl rok v kuse minimálně jednou týdně slzičky, zoufalost, přehnaný otravování - psaní, volání i chození až domu, vyhledávání... Po půl roce jsem ho začala hledat v jiných klucích, tvořila ty náplasti za něj. Když jsme spolu začali zase spát, jelo to nanovo. Teď jsem se z toho konečně dostala na 100 % a jsem šťastná, i když to trvalo skoro rok.

3.
- Konečně taky kluk. Tak se pochlub, kolik holek jsi měl a co z toho byl vztah? - Hele, holek jsem měl 7. Dvě z toho byly vztah a další dvě, s těma to dopadlo tak, že jsme se ještě dlouho po tom bavili a vídali. S některýma těma holkama se pořád bavím a vycházíme na jedničku.
-Vyzkoušel jsi toho hodně? Nějaký šílenosti třeba? - No, asi jsou lidi, co vyzkoušeli víc, ale zažil jsem toho dost, ať už polohy nebo zajímavý místa kdekoliv venku nebo uvnitř.
- Takže takovej normál. Máš nějakej příšernej zážitek? Třeba něco hrozně trapnýho, nebo mi pověz o něčem šíleným, kdy ti jen při vzpomínce naskakuje adrenalin. - Jako jeden z nejtrapnějších sexů byl asi klasicky první, nebo třeba ten, kdy jsem při tom říkal holce vtip o rajčatech. Potom různý situace, kdy jsem si myslel, že budu mít sex s jednou holkou a nakonec se to nějak prohodilo a měl jsem ho s jinou, ale už to bylo pak nějak jedno. Nebo když vedle na druhý posteli spal sourozenec... Když se při tom holka bouchla asi desetkrát o zeď, atd. Nejvíc se musím smát nad tím, jak jsem měl sex s holkou pod balkonem ložnice jejích rodičů a až pak mi nějak došlo, že některý ty lidi z těch oken koukali. Je toho hodně.
-Ty se nezdáš. Máš nějakej zákaz? Třeba - ségru svýho kamaráda, starší ženu a tak? - Nikdy bych si nezačal se zadanou holkou, to je asi to hlavní.
- To chápu, přejdeme teda ke vztahu. Máš nějakou vysněnou holku? - Není to ani tak o vzhledu, i když jasně, že to hraje roli, prostě holka na mě musí něčím zapůsobit. Nejsem člověk, co si může bůhvíjak vybírat, jen prostě radši budu sám, než s někým, o kom si myslím, že není ten správnej člověk pro vztah. Je dobře, když má holka minimálně dvoucifernou hodnotu IQ. Prostě někdo rozumnej, kdo ví co chce, kdo chápe můj humor (těch lidí moc není) a kdo mě pochopí celkově. To, jak se chovám, když jsem naštvanej, nebo ve stresu. Někdo, kdo se mi otevře a budu s ním moct probírat cokoliv, ať už jsou to osobní problémy nebo jakákoliv blbost. Prostě si musíme vzájemně vyhovovat.
- Jak řešíš konflikty ve vztahu? - Jakoby moc konfliktů ve vztazích jsem nikdy nějak neměl. Skoro vždy jsme se tomu zasmáli, maximálně jsme si to vyříkali. Jasně, že občas má člověk nervy, ale chce to víc v klidu a v podstatě ani o nic nejde. Jediná věc, co bych asi řešit nechtěl by bylo, kdyby mě holka podvedla, to bych jí zamával.
-To jsi mě předběhl s otázkou ohledně nevěry, takže jsi nám ušetřil práci. Ty a zlomený srdce/kopačky? - Já ho měl zlomený snad jenom jednou. To bylo ještě tak, že jsem s tou holkou už nebyl, ale spali jsme spolu a ona zrovna jeden den po tom, co jsme se spolu vyspali, byla s jiným klukem. Popravdě - nevím, jestli je to spíš vtipný, nebo smutný, ale radši si řeknu, že měla můj dick v puse a pak se s ním líbá. Takže se aspoň pobavím. Jinak to každopádně spraví čas.

4.
- Takže klasika, kolik jsi jich měla? - 9 sexuálních, vztahový byli 3.
- Co ty a jednorázovky? - Podle mě není špatný si jednou za čas užít. Sex člověk k životu potřebuje, když si ho tedy nemůže dopřát ve vztahu, musí zahrabat jinde.
- Pomáhá ti třeba alkohol k odbourání zábran? - Hele, není to pravidlo, jasně, že jsi s alkoholem odvážnější a povolnější, ale nepotřebuju ho.
-Sex s pomsty, znáš to? Příklad, kámoška ze střední ti dávala čočky a ponížila tě, vrátíš jí to třeba tím, že jí svedeš jejího ex? - Vyspala jsem se z nasrání se spoluhráčem bejvalýho. Ale nejen z pomsty, ale i se mi líbil a rozuměli jsme si.
-Taky fajn, proč ne. Přejdu ke vztahům. Jak řešíš konflikt? - Podle toho, jakej je to konflikt. Většinou si stojím za svým názorem a neustupuju. Snažím se najít kompromis a řešit všechno hned a nic neodkládat. Hádky ke vztahu patří a většinou dvojici ještě sblíží.
-Ok, ublížil ti někdy partner fyzicky nebo psychicky, kdy už to bylo přes čáru? - Ne, nikdy určitě ne úmyslně.
-To jsi jedna z těch šťastných. Co ty a nevěra, jak jí řešíš? - Podvedla jsem v jednom vztahu, protože mě fyzicky nepřitahoval můj přítel. Z druhý strany nevěra nikdy. A nevěra se neodpouští.

alex, broken, and netflix image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama