35 směšných důvodů, proč jsem stále sama

27. prosince 2017 v 11:05 | Cora Inferno |  Návštěva psychologa
Jsem tu opět s takovým menším výlevem, v poslední době totiž poslouchám dokola opakující se otázky, že proč jsem pořád sama, proč nikoho nemám, proč jsem tomu a tomu nedala šanci. A já mám pro vás několik důvodů, že být "single" je na jednu stranu okay.
 1. Ze své minulosti jsem už ponaučená, že vrhat se do všeho po hlavě nemá smysl. Cokoliv jsem se snažila zachraňovat, to se ještě víc podělalo. Takže, když přijde něco, co by teoreticky vypadalo, že by to vyšlo, držím se zpátky.
 2. Opět ponaučení z minulosti, když je někdo schopný s vámi už po sedmé podvést svou přítelkyni, nezůstávejte s ním a nedávejte se s ním dohromady, bude vám dělat to samé. A jo, byla jsem fakt svině, taky jsem na to doplatila.
 3. Opakované slibování toho, že budete spolu, neberte vážně, není to vždy pravda. Pokud chce čas na rozmyšlení, dejte mu čas na to, aby se vypakoval.
 4. Nemám vůči nikomu žádné závazky, nemusím se řídit žádnými pravidly, i když vím, že budu další noc spát sama. A co, alespoň se mohu roztahovat.
 5. Nemusím nikomu vysvětlovat, proč se dvě sklenky vína s holkama protáhly a až do čtyř do rána a já přišla sejmutá jak srna. A ta špinavá bunda od bláta, kdy jsem zakopla a vysekala se v trávě, ta zajímá maximálně mámu, protože to musí vyprat.
 6. Mám víc času na sebe, své zájmy a koníčky, na své přátele a rodinu. Hlavně dokoukám další řadu The Walking Dead a nikdo mi do toho nebude kecat.
 7. Kdybych někoho měla, neustále bych byla v nejistotě, že někde za mými zády klátí další čtyři. A jo, taky se to stane, další ponaučení z minulých let.
 8. A taky se hádám jen s kámoškama, když jsme všechny moc ožralý a moc chytrý, takže pravda je jen jedna a to si myslíme, že ji máme každá.
 9. Nemusím zase každý měsíc běhat pro testy, protože jsem hysterka a představa porodu a přebalování malého parchanta mě prostě budí ze spaní ještě teď.
 10. Protože nejsem na jednorázovky (až na tři opilecké omyly), nemám pravidelný přísun sexu. Takže vlastně nejsem tak uvolněná a miloučká. Ale zase jsem pak o to dravější, když střílím ty hajzly v Tomb Raider. A to ty headshoty lítaj.
 11. Rozchodu se bát nemusím, protože víno mi košem nedá.
 12. Můžu být alkoholik a kecat mi do toho budou akorát kamarádi, co mají strach o moje játra.
 13. Ušetřím hrozně moc peněz, protože by muž chtěl někam pořád na výlety, který bych si stejně platila sama, protože jsem přece nezávislá a silná žena.
 14. Trpím samomluvou a paranoiou, kdo by dobrovolně sdílel s takovým šílencem lože?
 15. Mám pořád lesbický sklony ke svým kamarádkám, když jsem sama, nemusím pořád poslouchat, kdy vezmeme tu mou blonďatou kámošku do trojky.
 16. Automaticky od sebe odháním kohokoliv, kdo by byl potencionální kopií mých předešlých lásek. Ne, ne, nikdo na mě už řvát nebude.
 17. Moc ráda se hádám, což taky málokdo vydrží. Jo a, jsem moc sarkastická a nerada bych, aby mě můj přítel špatně pochopil. Jenže normálně mluvit už taky neumím.
 18. Kvůli mojí paranoie vlastně dost vztahů skončilo, i když to vlastně dopadlo vždycky tak, jak jsem řekla. Prostě, když vidím, že se k sobě mají, tak za ní/ním uteče. Nebo někdy vidím to, co není, a postupem času je k sobě dotlačím, protože to dotyčnému neustále předhazuju.
 19. Ano, tuhle větu očekává každý: Nemusím se s nikým dělit o kyblík z KFC.
 20. Díky bohu, nemusím poslouchat, že by někdo chtěl děti a svatbu a barák a psa a… Bože, mám husinu.
 21. Někdy prostě nechci být mezi lidmi, nechci ani přijímat zprávy, chci se jen válet a sledovat seriály, nebo jen hrát hry. Když mi budou pořád chodit zprávy: "Zlato, ty se mnou nemluvíš?" "Miláčku, dnes bychom mohli být u tebe.", tak opravdu nebudu nijak příjemná. Takhle mi nechodí a nikoho nemusím peskovat.
 22. Když je mi zima, nedostanu ničí velkou mikinu, ve které se ztratím. Ale mám jen pro sebe tu huňatou deku s pandou, takže vyřešeno.
 23. Nerada jsem zvaná na večeři. Ne kvůli tomu, že jsem přece ta silná a nezávislá žena a chci si ji zaplatit sama, ale proto, že jsem nenažraný hovado a neumím jíst slušně.
 24. Protože sama jsem to dělala, byla jsem zlá a po čase jsem si to uvědomila, nelíbilo se mi to a ani nelíbí, tak fakt nehodlám sledovat nějakou couru, která 1 + 1 bere jako 3.
 25. Ono je sice moc krásný všechna ta láska, mazlení, objetí, aplikace na počítání dnů, kdy jsme spolu a podobně, jasně, je to fakt pěkný, neříkám nic, ale není to nic pro mě. Sama jsem byla vždycky, zvykla jsem si na to a líbí se mi to.
 26. Nemusím se bát, že můj přítel bude nějaký psychopat, stačí, že jetá jsem já. A já do něj hustit můžu, mám totiž účinnou zbraň, jmenuje se vagína.
 27. Nikdo mi po pátém čísle nevyčítá, že jsem zasraná nymfomanka. Promiň, až mě sundá ten slibovanej orgasmus, třeba na chvíli vytuhnu.
 28. Nikdo na mě nebude řvát v autě, že řídím jako šílenec. A kdo už řval, ten se mnou nejezdí.
 29. To, že dělám, že zvracím, když se nějaký páreček olizuje (čti "líbá"), to je normální. Zvracela bych totiž, i kdyby mě olizoval můj přítel. Před lidmi prostě musím být naprosto slušná holka!
 30. Každý může být rád, že se mnou není. Můj otec má brokovnici, lopatu a alibi.
 31. Můžu si ujasnit priority, co je pro mě důležité a co ne. Mám na to totiž prostor.
 32. Když už jsem někoho měla, hrozně jsem se vtírala a doprošovala pozornosti. Teď jsem tak hrdá, že bych zapomněla, že někoho mám.
 33. Nikdo mi nekecá do toho, na co koukám, co poslouchám, co čtu, co hraju.
 34. Rozhodně vedle sebe nemam ignoranta, který se mi směje za to, co mě baví. Už se to taky stalo.
 35. A na závěr, přestala jsem hledat, když mi poslední sliboval, že mi neublíží a do očí mi lhal, že mě má vážně rád. Po zjištění, že to takhle udělal s dalšíma dvěma, jsem přestala lidem věřit. Samozřejmě ne všem, prostě nejsem tak důvěřivá.
Chci říct, že být single není důvod k tomu se cítit zle nebo osaměle. Lepší chodit sám se sebou, než slepě věřit někomu, kdo nás postupně zabíjí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama