Červen 2017

Radši se budu vlnit, než aby chlap narážel do kostí

29. června 2017 v 9:11 | Cora Inferno
Začínám mít deprese. Ne z toho, jak vypadám, ale z vás, co mě a mně podobné odsuzujete. Chápu, že ideál ženy je naprosto v jiném měřítku, takže mě tu každý ukamenuje.
Je dívka tlustá, přibere-li pár kilo nahoru?
Je dívka tlustá, má-li širší boky a faldíky na břiše?
Proč je silnějším ženám zakázáno nosit kratší sukně nebo crop topy, když se jim líbí?
Proč máte potřebu říkat, že ta a ta si nenajde muže z toho důvodu, že je moc při těle a má celulitidu?
Proč se musíte vždycky zašklebit, když vidíte silnějši dívku/ženu v něčem, v čem se odhalí třeba její faldíky, popraskaná kůže nebo právě ta celulitida?
Proč chodíte za svými přáteli a ptáte se jich, že proč vlastně se s danou osobou baví, když daná osoba přibrala deset kilo a je to na ní vidět?

Lvice mezi lemury

29. června 2017 v 8:38 | Cora Inferno
Vítám vás tu.
Je to už po několikáté, co si zakládám osobní blog, pokaždé na to pak nebyla chuť. Tentokrát mám trochu jiné plány, hned vám je sepíši.
  • hodlám se zde vyjadřovat k věcem, které stíhají mladé dívky, ženy
  • nebudu pozadu ani s tématy týdne
  • recenze (filmy, seriály, knihy, hry, kosmetika)
  • nějaké rady a tipy
  • a podobně.
Nebudu si hrát na "beauty bloggerku/vloggerku", to určitě ne. Jen jsou určitě někde dívky a ženy, které netouží po kouřovém líčení a šílených barvách na obličeji.
Budu nejspíš psát z práce z mobilu, na PC se doma teď dostanu málo, neb se doma ani neohřeju a zas někam letím. Pokusím se samozřejmně přidávat i přes PC, ale na tom se nejspíš budu věnovat spíš úpravě vzhledu.

Za pár minut přibude krátký článek, jako vyjádření ke dnešní situaci dívek a žen, které jsou utlačovány kvůli svému váhovému rozdílu. Toto vyjádření jsem sdílela na svém osobním Facebookovém profilu a získalo veliký ohlas, takže nejspíš na tom něco bude. :)

Díky za váš čas a prozatím se mějte krásně. ❤️